Soodus 50%
Soodus 50%

Loodusemehe kalender 2024/10237. Linnuline

Original price was: 21,00 €.Current price is: 10,50 €.

Tänavune Loodusemehe kalender on pühendatud Eestimaa lindudele. Elu on linnuline kõigil 12 kuul! Väljavalituteks on järgmised ornitoloogilised iludused: tutt-tihane, ronk, tait, kuldnokk, kägu, kõrvukräts, kaelustuvi, sookurg, hõbehaigur, suurnokk-vint, salutihane ja leevike. Kalendaarium sisaldab riigipühi, maarahva pühi ja kuuväe tsüklit (kõvad ja pehmed ajad).

Ainult 2 laos

Kategooria:

Tänavune Loodusemehe kalender on pühendatud Eestimaa lindudele. Elu on linnuline kõigil 12 kuul! Seekordseteks väljavalituteks on järgmised ornitoloogilised iludused: tutt-tihane, ronk, tait, kuldnokk, kägu, kõrvukräts, kaelustuvi, sookurg, hõbehaigur, suurnokk-vint, salutihane ja leevike.

Kalendri kaanelinnuks on seekord kägu, kelle Eesti Ornitoloogiaühing on valinud 2024. aasta linnuks.

Loodusemehe kalendri aasta toetub maarahva looduslähedasele ajaarvestusele, milles neli pööripäeva piiritlevad nelja aastaaega ning neli harjapäeva – talihari, künnipäev, karusepäev, kolletamispäev – märgivad vastavate aastaaegade fenoloogilisi haripunkte. Kalendaarium sisaldab riigipühi, maarahva pühi ja kuuväe tsüklit (kõvad ja pehmed ajad).

Kõik kalendripildid on ühe sentimeetri laiuse heleda äärega, mis võimaldab neid soovi korral raamida.

Kaal ,200 kg
Mõõtmed 42 × 29,7 × 0,5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 
Toodete võrdlustabel on tühi