Märkamise retk Hinnomäel 18.05.2024

Ilves
09:45 - 10:00 Hinnomäe: 58.0486, 26.5893

Kogunemine

Retk toimub Otepää lähedal Hauka külas Hinnomäe talu loodusrajal. Täpsema info saadame kõigile registeerunutele e-postiga.

..

NB! Tugeva vihma korral võib sündmuse ajakava muutuda, millest teavitame osalejaid päev varem, juhindudes värskest ilmaprognoosist.

10:00 - 12:00

Märkamise retk Hinnomäel

Matkame Hinnomäe metsades, niitudel ja sooveerel ning püüame märgata seda, mis hetkel põnev. Uurime ümbruse elurikkust: missugused linnud laulavad, missugused lilled õitsevad?

..

Hinnomäe loodust on mitme aasta vältel jälginud kümmekond rajakaamerasilma. Seetõttu saame rajakaamera fotode vahendusel näidata sedagi, mis naljalt inimese silma alla ei satu. Mis toimub metsas ja niidul öösiti? Kus tegutsevad kährikud, mägrad, hiired, karihiired, vesimutid, nirgid ja ilvesed? Missugustes kohtades on siin aegade jooksul pesitsenud erinevad linnud? Rajakaameraga jäädvustatud näitame täpselt nendes kohtades, kus loomade või lindude tegutsemine on jäädvustatud.

..

Hinnomäe talu asub Otepää kõrgustiku idatiiva kõige kõrgema mäe – Laanemäe – ühel tipul (210 m merepinnast). Siit on hästi näha mitmed ilusad mäekünkad ja siit paistab isegi 6 kilomeetri kaugusel asuv Otepää linn.

Arne Arne Ader
12:00 - 12:30

Küsimused ja vastused

Arutleme kogetu üle. Võimalus osta Loodusemehe e-poes müügil olevaid linnuraamatuid (arveldused sularahas).

  • Aeg : 09:45 - 12:30 (Europe/Tallinn)
  • Registeerimistähtaeg : 18:00
  • Toimumiskoht : Hinnomäe

Registeerimise tähtaeg on möödas!

Korrraldaja(d)

Arne Ader

Sotsiaalvõrgustikud :

Sarnased sündmused

 
Toodete võrdlustabel on tühi